Top
Hakkımızda

Hakkımızda

Otomotiv Sektöründe 65 Yıllık Tecrübe: Weger Motorlu Araçlar San. ve Tic. A.Ş

Tutanlar Motorlu Araçlar San. ve Tic. A.Ş. Yolculuğuna 1956 yılında Ankara’da ağır vasıtalara yedek parça tedarik yapan küçük bir işletme olarak başladı. Yıllar içinde Türkiyede satış faliyetleri gösteren firmamız , 1990 yılında ihracata 1994 yılındada bir fiil üretime başladı. 2017 yılında Çorlu'daki yeni üretim tesislerine taşınan firmamız faliyetlerine yeni yerinde devam etmektedir.


Kalitesini dünya çapında kabul ettirmiş bir Türk markası olan firmamız Araç üreticilerine direk üretim yapmakla beraber , kendi markası olan Weger ile 40'tan fazla ülkeye ürünlerini doğrudan ihracat etmektedir.

Tutanlar Motorlu Araçlar Tic. ve San A.Ş 2020 Yılında WEGER Markası ile ünvanını bütünleştirmiştir.


Weger Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 2011 yılındaki yeni yatırımlarıyla birlikte yüksek teknolojili cihazlara sahip bir fabrikaya dönüşmüştür. Üretim hattına 25 adet yeni ileri teknolojili CNC torna ve 30 adet CNC işleme merkezi katılımıştır.


Firmamız 2012 yılında fren diski, fren balatası hattı bölümünü faaliyete geçirmiştir. Bugün Türkiye otomotiv sektörünün büyükleri arasına giren Weger Motorlu Araçlar San. Ve Tic. A.Ş. Dünyanın önemli ağır vasıta, ticari araç ve binek araçlarına yedek parça sağlamaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Dünya Otomotiv Pazarında Liderlik İçin Vizyonlu Adımlar

Günümüz teknolojisi ile üretim parkurlarımızla, ürün referans çeşitlerimizle, Orijinal ürün kalitesi güvencemizle, hizmet sürekliliği sunan marka değerimizle, otomotiv sektöründe dünya pazarı devleri arasında WEGER markamız ile yerimizi almak.

WEGER: Her Üründe Kalite ve Profesyonellikle Tanışın

Otomotiv sektörünün hizmetine sunduğumuz ürünlerimizin, üretim ve satışına yönelik oluşturduğumuz marka kalite değerimizle, gün ve gün artan iç ve dış pazar taleplerini karşılayabilmenin verdiği çalışma arzusu ve gururuyla, sorumlu , bilinçli ve profesyonelliğe sahip idealist ve aynı zamanda realist kadromuzla, Türk ekonomisinde etkin ve Uluslararası saygın bir kuruluş olmak.

Grup Şirketlerimiz

WEGER MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. A.Ş.

  HATİP MAH. SARISALKIM SK. NO: 8 ÇORLU/ TEKİRDAĞ

İSER OTOMOTİV VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  HATİP MAH. SARISALKIM SK. NO: 8 /2 ÇORLU/ TEKİRDAĞ

WEGER NORTH AMERICA INC.

  6448 Autumn Woods Way Sarasota, FL 34243

Kalite Politikamız

Otomotiv sektörüne yönelik volan, keçe yatağı, vites kolu montajı, debriyaj kapağı ve balatası, fren diski imalatı ve işlemesi üretimini yapan firmamızda ,müşteri beklenti ve isteklerini, müşterilerimiz ile belirleyerek deneyimli teknik kadroların yönetiminde üretim yapmak temel ilkemizdir.


Müşteri memnuniyetinin sağlanması için, ürünlerimizin üstün kalite, güvenilirlik, fiyat ve temin süresi bakımından sistem kalitemizi çalışanlarımızın katılımıyla sürekli iyileştirmek bilincindeyiz.


Bu bilinçle toplam kalite anlayışı doğrultusunda yeni teknolojiyi takip etmek, yan sanayi ile bütünleşmek ve doğal çevreyi korumak temel hedefimizdir.


● Müşteri memnuniyeti;

Amacımız iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.


● Çalışanlarımızın katılımı ve sürekli iyileştirme;

Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri haline getirerek toplam kalite anlayışı doğrultusunda kalitemizi sürekli iyileştirmek, çalışanların eğitimlerine önem vermek ekibimizin öz sorumluluğudur.


● Teknoloji;

İç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli teknolojik yatırımlar ile uygun çalışma ortamını sağlamaktır.


● Yan sanayi ile bütünleşme;

Yan sanayimiz ile bütünleşerek kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetine yönelik karar üretme ve uygulama süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamaktır.


● Çevreyi koruma;

Çevrenin korunması için elimizden gelen azami çabayı sarf ederek uygun makine, malzeme ve tekniğin seçilmesi temel prensibimizdir.


● Yasal şartlara uygunluk;

Üretimde kullanılan tüm malzemelerin ve ürettiğimiz tüm ürünlerin mevcut yasal gerekliliklere uygun olduğunu taahhüt ederiz.

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız, WEGER'in Mükemmelliğe Verdiği Taahhüdün Bir Yansımasıdır!

Sosyal Medyada Bizimle Olun!

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek güncel haberler, ürün lansmanları ve sektörle ilgili önemli gelişmelerden haberdar olun.
WhatsappWhatsapp