KALİTE POLİTİKAMIZ & SERTİFİKALARIMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ & SERTİFİKALARIMIZ

KALİTE POLİTİKASI

Otomotiv sektörüne yönelik volan, keçe yatağı, vites kolu montajı, debriyaj kapağı ve balatası, fren diski imalatı ve işlemesi  üretimini yapan firmamızda ,müşteri beklenti ve isteklerini, müşterilerimiz ile belirleyerek deneyimli teknik kadroların yönetiminde üretim yapmak temel ilkemizdir.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması için, ürünlerimizin üstün kalite, güvenilirlik, fiyat ve temin süresi bakımından sistem kalitemizi çalışanlarımızın katılımıyla sürekli iyileştirmek bilincindeyiz.

Bu bilinçle toplam kalite anlayışı doğrultusunda yeni teknolojiyi takip etmek, yan sanayi ile bütünleşmek ve doğal çevreyi korumak temel hedefimizdir.

● Müşteri memnuniyeti;

Amacımız iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

● Çalışanlarımızın katılımı ve sürekli iyileştirme; 

Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri haline getirerek toplam kalite anlayışı doğrultusunda kalitemizi sürekli iyileştirmek, çalışanların eğitimlerine önem vermek ekibimizin öz sorumluluğudur.

● Teknoloji; 

İç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli teknolojik yatırımlar ile uygun çalışma ortamını sağlamaktır.

● Yan sanayi ile bütünleşme;

Yan sanayimiz ile bütünleşerek kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetine yönelik karar üretme ve uygulama süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamaktır.

● Çevreyi koruma;

Çevrenin korunması için elimizden gelen azami çabayı sarf ederek uygun makine, malzeme ve tekniğin seçilmesi temel prensibimizdir.

● Yasal şartlara uygunluk;

Üretimde kullanılan tüm malzemelerin ve ürettiğimiz tüm ürünlerin mevcut yasal gerekliliklere uygun olduğunu taahhüt ederiz.

 

SERTİFİKALARIMIZ

 

IATF 

IATF 16949:2016 Certificate

ISO 

ISO 9001:2015 Sertifika

ISO 

ISO 9001:2015 Certificate

E11 

E11 Belgesi

IATF 

IATF 16949:2016 Sertifika